BEĞENDİĞİNİZ BİR tasarıma rastlamadınız mı? HADİ onu yaratalım ! En çılgın della sofiya hayallerinizi gerçekleştirebileceğimizi biliyor muydunuz? Ya da belki bizde sizin bedeninize uygun ölçülerde ürün yok mu düşündünüz . Veya hiç takmadığınız bir nişan yüzüğünüz mü var? Yoksa tamamen pembe bir kolye mi istiyorsunuz? Yardımcı olabiliriz!
Müşterilerin mükemmel della sofiya parçalarını yaratmalarına yardımcı olmaya bayılıyoruz ! Bazı sınırlamalar vardır, ancak mümkün oldukça her zaman özel istekleri karşılamaya çalışırız. İlk adım olarak, stillerimizi ve geçmiş seçeneklerimizi tanımanız için galerimize ve Instagram sayfasında biraz zaman ayırmanızı öneririz. Ayrıca, sorularınızın birçoğunun yanıtları için SSS’leri (**link tuşu**) incelemenizi öneririz. Ne aradığınız hakkında daha şeffaf bir düşünceye varınca, lütfen bize mümkün olduğunca fazla bilgi gönderin (bağlantılar veya fotoğraflarla birlikte), size mümkün olan en kısa sürede geri döneceğiz. Özelleştirme isteğinize başlamak için lütfen burayı tıklayın.
Lütfen aklınızda bulundurun: Bu süreç genellikle baştan sona 10-12 hafta sürer. COVID-19 salgını nedeniyle personelimiz azaldı, bu nedenle özel tasarım ve üretim sürecinde sizden sabırlı olmanızı rica ediyoruz. Sonuçta, hayattaki en iyi şeyler beklemeye değer. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!